The night is dark and full of terrors

تا به حال شده یه سریال ماجرایی ببینید و موقعی که دلهره کشته شدن شخصیت محبوبتون رو دارید،بر اساس این منطق که،شخصیت اصلی نباید بمیره،خودتون رو آروم کنید؟

Game Of Thrones بصورت کاملا تخصصی به این ذهنیت منطقی گند می زنه

و اونقدر جذاب و دیوانه کننده هست که اجازه نده از لج دیگه سراغش نرید

بازی تاج و تخت رو ببینید

برای گم شدن بین رقص شمشیر ها و پاشیده شدن خون و زمزمه های توطئه و عشق ورزیدن....بازی تاج و تخت رو ببینید.

 

بعدا نوشت: دیدن این سریال برای من مثل خوردن یه شیرینی خوشمزه و ناب بود،انگار که خوشمزه ترین شیرینی که تا به حال پخته شده رو مزه مزه می کردم و چون می دونستم تعدادش مدوده،آروم آروم،همونطور که لذتش رو درک می کردم،از اینکه بالاخره تموم می شه،یه حس تلخی مثل یه مه خاکستری خیلی محو و کمرنگ،می نشست رو ذهنم.

پی نوشت: کتاب A song of ice and fire  رو به زبان اصلی دانلود کنید و بخونید،از من به شما نصیحت...

 

 

 

/ 5 نظر / 27 بازدید
م

سریال قشنگیه ولی فصل ۵ واقعن آب بستن توش و به زور دارن کشش میدن از یه جایی قراره سریال وارد فاز جذاب حکومت داری مشترک تیریون و دنریس و بحث خدایان مرموز بشه اما این اتفاق باید از وسط فصل ۵ میوفتاد و بعضی جاها واقعن عین کش بود! باحال ترین مرگ سریال کشته شدن جافری بود که آی دلم خنک شد اشک های ننه اش رو دیدم. دلخراش ترین مرگ هم مرگ راب و مادرش بود یعنی رید به تمام تصورات گل منگلی که از آخر سریال برای خودمون ساخته بودیم:-) شخصن زرشک بلورین رو اختصاص میدم به مرگ جان اسنو! این چی بود خدایی خیلی داغون و ضایع مرد بیچاره . واضح بود آخر فصل ۵ گذاشتن که یه جورایی به مخاطب بگن جون مادرت فصل بعدی رو هم ببین قول میدیم فصل ۶ باحال باشه:-) شوک آورترین مرگ هم آتش زدن دختر استنیس به دست پدرش بود( البته مشروط بر اینکه خودش به دست برین کشته نشده باشه و فصل بعدی زنذه باشه) گذشته از اینا مرگی که بی صبرانه انتظارش رو میکشم مرگ رمزی اسنو ست!! یعنی دلم می خواد سانسا و تیون قطعه قطعه اش کنن پدرسگو:-) که البته فک کنم برعکس بشه! اعصابمو خورد کرده این پسره رذل تخم جن:-)

قالیچه پرنده

این سریال عالیه! من کتاباشو بیشتر دوست دارم. حقش بود برای هر کتاب (هر فصل) حداقل 30 قسمت می ساختن درمورد شخصیت اصلی هم به شدت باهاتون موافقم

قالیچه پرنده

منم به برندون ایمان دارم!

قالیچه پرنده

از یه طرف هم ما وقتی کتاب رو می خونیم برای فیلم و سریال اقتباسی از دید خودمون قضاوت می کنیم. فکر می کنم سیستم تصویری کردن کتابا شگردها و استانداردهای خودش رو داره مثلاً که ممکنه از جهتی به ما تماشاگرهایی که کتابا رو خوندیم بربخوره یا نچسبه! یعنی باید با دید حرفه ای هم به این قضیه نگاه کرد من که هنوز موفق نشدم برای همین همیشه شاکی م[هورا]